„Saviola“ – Kauno Žaliakalnyje įsikūrusi kavinė, kurioje modernią aplinką padėjo sukurti devyni menininkės Jūratės Rekevičiūtės grafikos darbai.

Įmonė „Saviola“ įkurta 2001 metais. Savo darbinę veiklą bendrovė pradėjo nuo mažos kavinukės, vėliau persikėlė į Kauno Senamiestyje buvusias patalpas, kuriose  dirbo 12 metų, o nuo 2018 metų yra įsikūrusi erdviose ir patogiai suprojektuotose patalpose, kuriose  tęsia savo darbinę veiklą.

„Saviolos“ darbuotojai savo profesionalias paslaugas teikia „Girstučio“ kultūros ir sporto centre.

Viena iš pagrindinių “Saviolos”  veiklos krypčių – išvežamieji banketai ir furšetai. Jų rengti kavinės darbuotojai kviečiami į įvairiausias sales: Vilniaus Rotušę, Nacionalinę filharmoniją, Lietuvos Nacionalinį dramos teatrą, Kauno Rotušę, Kauno įgulos karininkų ramovę, Kauno valstybinę filharmoniją, istorinę LR Prezidentūrą, Kauno menininkų namus, įvairius muziejus, universitetus, institutus, teatrus, kultūros centrus ir kt. Vasaros sezono metu kavinės darbuotojai nuolat vyksta  rengti ir aptarnauti banketų Kauno mariomis plaukiojančiuose laivuose.

“Savioloje” dirbantys aukšto meistriškumo profesionalai (tą liudija jų laimėjimus įrodantys diplomai) savo paruoštus savitus banketinius patiekalus pateikia elegantiškai ir subtiliai.

Maistas turi gaivinti kūną, stiprinti dvasią, minkštinti širdį, žadinti mintį ir skatinti kurti….